چاپ        ارسال به دوست

تفاهم نامه همكاري مرکز رشد فناوری پلیمر و كميته جوانان در شوراي جهاني نفت

 

تفاهم نامه همکاری مرکز رشد فناوری پلیمر و کمیته جوانان در شورای جهانی نفت

روز شنبه 28 مهرماه تفاهم نامه همکاری میان مرکز رشد فناوری پلیمر و کمیته جوانان صنعت نفت ایران در شورای جهانی نفت با هدف گسترش همکاری به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری پلیمر، بهره برداری از شبکه ارتباطی هریک از طرفین برای برقراری ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها و آزمایشگاه‌های تخصصی در خارج از ایران از موضوعات مهم این تفاهم‌نامه محسوب می‌شود.

بر اساس این گزارش همکاری در برنامه‌ریزی و اجرای پروژه­های انتقال فناوری و تسهیل سرمایه‌گذاری خارجی در پروژه­های صنعت پلیمر و پتروشیمی از دیگر موضوعات این تفاهم نامه محسوب می­شود.

این گزارش می­افزاید همکاری مشترک برای نشر دانش، انتشارات علمی و فراهم آوردن امکان کارآموزی، بازدیدها و ارتباطات با متخصصین پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برای دانشجویان عضو کمیته جوانان صنعت نفت از جمله مواردی است که در این تفاهم نامه بر آن­ تاکید شده است.

گفتنی است این تفاهم نامه در مرکز رشد فناوری پلیمر میان دکتر حامد عزیزی، مدیر مرکز رشد فناوری پلیمر و علی راه نشین نماینده کمیته جوانان در شورای جهانی نفت به امضاء رسید.

همچنین جمعي از اعضاء كميته جوانان صنعت نفت ايران به همراه نماينده اين كميته در شوراي جهاني نفت، با هدف آشنايي از ظرفيت‌ها و پتانسيل موجود در  پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران از آزمایشگاه ها و کارگاه های تخصصی این مجموعه بازديد كردند.

 


٠٠:٠١ - شنبه ١٩ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٤٠    /    تعداد نمایش : ٧٦٠